Kontakta

Har du frågor om varor, behov av hjälp eller kommentarer är du välkommen att kontakta oss på telefon 018-489 97 00

Beställning av varor

I våran webbshop kan du enkelt och snabbt beställa varor och hitta produktinformation i lugn och ro som det passar dig. Våran webbshop är öppen dygnet runt.


OBS: Vi handlar endast med företagskunder.

Telefontider:

Måndag 08:15 – 16:00
Tirsdag 08:15 – 16:00
Onsdag 08:15 – 16:00
Torsdag 08:15 – 16:00
Fredag 09:00 – 15:30

Orderdeadline kl. 10.00

Team kundtjänst

Helle Jaug
Kundeservicechef
mail: helle.jaug@kruuse.com

Jonas Käll
Kundservicemedarbetare
mail:jonas.kall@kruuse.com

Barbara Aakeson
Kundservicemedarbetare
mail: barbara.aakeson@kruuse.com

Sarah Minaei
Kundservicemedarbetare
mail: sarah.minaei@kruuse.com

Stine Tutak
Projektkoordinator, Nordic
mail: stine.tutak@kruuse.com

Säljare

Har du frågor angående våra produkter, vill diskutera helhetslösning eller önskar offert på specifika produkter, kontakta din säljare:

 

Lars Vilhelmsen
VD
+45 40 80 45 11
mail: lars.vilhelmsen@kruuse.com

Lars Dahl
Nordic Sales Manager
+358 4561 38763
mail: lars.dahl@kruuse.com

Pia Sirre Vadstrup Bährentz
Nordic Key Account Manager
+45 40 80 45 26
mail: pia.bahrentz@kruuse.com

Ernst Nilsson
Veterinärprodukter i Norra- och Mellansverige
0701-01 67 18
mail: ernst.nilsson@kruuse.com

Rosanna Sommar
Veterinärprodukter i Mellansverige
0701-01 67 29
mail: rosanna.sommar@kruuse.com

Anneli Sandell
Veterinärprodukter i Sydsverige
0703-03 69 74
mail: anneli.sandell@kruuse.com

Eero Rautavesi
Service
0701-01 67 24
mail: eero.rautavesi@kruuse.com