Kontakta

Har du frågor om varor, behov av hjälp eller kommentarer är du välkommen att kontakta oss på telefon 018-489 97 00

Beställning av varor

I våran webbshop kan du enkelt och snabbt beställa varor och hitta produktinformation i lugn och ro som det passar dig. Våran webbshop är öppen dygnet runt.


OBS: Vi handlar endast med företagskunder.

Telefontider:

Måndag 08:15 – 16:00
Tirsdag 08:15 – 16:00
Onsdag 08:15 – 16:00
Torsdag 08:15 – 16:00
Fredag 09:00 – 15:30

Ordre deadline kl. 10.00

Team kundtjänst

Helle Jaug
Customer Service Manager Nordic
mail: helle.jaug@kruuse.com

Jonas Käll
Kundservicemedarbetare
mail: kruuse.svenska@kruuse.com

Barbara Aakeson
Kundservicemedarbetare
mail: kruuse.svenska@kruuse.com

Sarah Minaei
Kundservicemedarbetare
mail: kruuse.svenska@kruuse.com

Stine Tutak
Projektkoordinator, Nordic
mail: kruuse.svenska@kruuse.com

Säljare

Har du frågor angående våra produkter, vill diskutera helhetslösning eller önskar offert på specifika produkter, kontakta din säljare:

 

Rosanna Sommar
Veterinärprodukter i
Norrland & Norra Sveland
0701-01 67 29
                    mail: rosanna.sommar@kruuse.com

Sara Flyning
Veterinärprodukter i
Västra Götaland/ Södra Sveland  
070-101 67 14
                    mail: sara.flyning@kruuse.com

Jenny Ter-Borch
Veterinärprodukter i
Södra Götaland & Gotland
0703-03 69 74
                    mail: jenny.ter-borch@kruuse.com

Flemming Skytte
Nordic Key Account Manager - Retail
+45 40 80 45 33
mail: flemming.skytte@kruuse.com

Leif Hansen
Nordic Key Account Manager - Agriculture
+45 40 80 45 55
mail: leif.hansen@kruuse.com