Kontakt

Har du spørsmål til produkter, behov for hjelp, eller om du har kommentarer så er du velkommen til å kontakte oss på tlf.: 64 90 75 00

Varebestilling

I vår webshop kan du enkelt og raskt bestille varer og finne produktinformasjon når det passer deg. Vår webshop er åpen alle døgnets timer.


OBS: vi handler kun med bedriftskunder

Telefontider:

Mandag 08:15 – 16:00
Tirsdag 08:15 – 16:00
Onsdag 08:15 – 16:00
Torsdag 08:15 – 16:00
Fredag 09:00 – 15:30

Ordre deadline kl. 11.00

Team kundeservice

Helle Jaug
Kundeservicechef
mail: helle.jaug@kruuse.com

Elisabeth Faaberg
Kundeservicekoordinator
mail: kruuse.norge@kruuse.com

Karoline Leikanger
Kundeservicekoordinator
mail: kruuse.norge@kruuse.com

Hanne Møller
Kundeservicekoordinator
mail: kruuse.norge@kruuse.com

Janne Alstrup
Kundeservicekoordinator
mail: kruuse.norge@kruuse.com

Stine Tutak
Projektkoordinator, Nordic
mail: kruuse.norge@kruuse.com

Konsulenter

Har du spørsmål om våre produkter, eller har du bruk for et godt tilbud, kan du kontakte med en av våre salgskonsulenter.

 

Leif Hansen
Nordic Key Account Manager - Agriculture
72 14 16 03
mail: leif.hansen@kruuse.com

Flemming Skytte
Nordic Key Account Manager - Retail
40 80 45 33
mail: flemming.skytte@kruuse.com

Elizabeth Norstrøm
Lab. spesialist
41 53 95 14
mail: elizabeth.norstrom@kruuse.com

Kjersti Abel-Lunde
Sales manager Retail
Oslo, Viken øst, Innlandet sydøst
41 53 95 12
                    mail: kjersti.abel.lunde@kruuse.com

Hans Petter Pettersen
Salgskonsulent
Agder, Viken sydøst, Nordland,
Troms og Finnmark
                    46 63 91 32
                    mail: hans.petter.pettersen@kruuse.com

Fredrik Nagel-Røkholt
Salgskonsulent
Vestfold og Telemark, Viken vest,
Innlandet nord- og vest, Trøndelag
                    41 22 08 90
                    mail: fredrik.nagel@kruuse.com