Kontakt

Har du spørsmål til produkter, behov for hjelp, eller om du har kommentarer så er du velkommen til å kontakte oss på tlf.: 64 90 75 00

Varebestilling

I vår webshop kan du enkelt og raskt bestille varer og finne produktinformasjon når det passer deg. Vår webshop er åpen alle døgnets timer.


OBS: vi handler kun med bedriftskunder

Telefontider:

Mandag 08:15 – 16:00
Tirsdag 08:15 – 16:00
Onsdag 08:15 – 16:00
Torsdag 08:15 – 16:00
Fredag 09:00 – 15:30

Ordredeadline kl. 11.00

Team kundeservice

Helle Jaug
Kundeservicechef
mail: helle.jaug@kruuse.com

Elisabeth Faaberg
Kundeservicekoordinator
mail:elisabeth.faaberg@kruuse.com

Karoline Leikanger
Kundeservicekoordinator
mail: karoline.leikanger@kruuse.com

Hanne Møller
Kundeservicekoordinator
mail: hanne.moller@kruuse.com

Stine Tutak
Projektkoordinator, Nordic
mail: stine.tutak@kruuse.com

Konsulenter

Har du spørsmål om våre produkter, eller har du bruk for et godt tilbud, kan du kontakte med en av våre salgskonsulenter.

 

Lars Vilhelmsen
Daglig leder
+45 40 80 45 11
mail: lars.vilhelmsen@kruuse.com

Lars Dahl
Nordic Sales Manager
+358 4561 38763
mail: lars.dahl@kruuse.com

Pia Sirre Vadstrup Bährentz
Nordic Key Account Manager
+45 40 80 45 26
mail: pia.bahrentz@kruuse.com

Sylvia Riddarsporre
Salgskonsulent
40 62 36 31
mail: sylvia.riddarsporre@kruuse.com

Elizabeth Norstrøm
Lab. spesialist
41 53 95 14
mail: elizabeth.norstrom@kruuse.com

Kjersti Abel-Lunde
Sales manager Retail
41 53 95 12
mail: kjersti.abel.lunde@kruuse.com

Hans Petter Pettersen
Salgskonsulent
46 63 91 32
mail: hans.petter.pettersen@kruuse.com

Fredrik Nagel-Røkholt
Salgskonsulent
41 22 08 90
mail: fredrik.nagel@kruuse.com

Kåre Lund
Medisin teknikker/service
41 53 95 09
mail: kaare.lund@kruuse.com

Thomas Reitan
Medisin teknikker/service
47 63 34 77
mail: thomas.reitan@kruuse.com