Säljare

Har du frågor angående våra produkter, vill diskutera helhetslösning eller önskar offert på specifika produkter, kontakta din säljare:

Lars Dahl
Country Manager
+358 4561 38763
mail: lars.dahl@kruuse.com

Ernst Nilsson
Veterinärprodukter i Mellansverige
0701-01 67 18
mail: ernst.nilsson@kruuse.com

Rosanna Sommar
Veterinärprodukter i Mellansverige
0701-01 67 29
mail: rosanna.sommar@kruuse.com

Alexander Sporer
Veterinärprodukter i Västsverige
0701-01 67 14
mail: alexander.sporer@kruuse.com

Anneli Sandell
Veterinärprodukter i Sydsverige
0703-03 69 74
mail: anneli.sandell@kruuse.com

Eero Rautavesi
Service
0701-01 67 24
mail: eero.rautavesi@kruuse.com