Kontakt

Har du spørgsmål til produkter, brug for hjælp eller kommentarer, er du velkommen til at kontakte os på tlf.: 72 14 14 14

Konsulenter

Har du spørgsmål til vores produkter, eller har du brug for et godt tilbud, kan du kontakte vores salgskonsulenter.

Gitte Kaalbye
Veterinærkonsulent (Midt- og Nordjylland)
+45 40 80 45 17
mail: gitte.kaalbye@kruuse.com

Johnny Panduro
Veterinærkonsulent (Fyn og Sønderjylland)
+45 40 80 45 22
mail: johnny.panduro@kruuse.com

Pernille Lützop Hansen
Veterinærkonsulent (Midt- og Sydsjælland)
+45 40 80 45 85
mail: pernille.hansen@kruuse.com

Morten Frydendal Larssen
Veterinærkonsulent (Midt- og Nordsjælland, Bornholm) +45 40 80 45 15
mail: morten.frydendal.larssen@kruuse.com

Flemming Skytte
Nordic Key Account Manager - Retail
+45 40 80 45 33
mail: flemming.skytte@kruuse.com

Leif Hansen
Nordic Key Account Manager - Agriculture
+45 40 80 45 55
mail: leif.hansen@kruuse.com

Pia Sirre Vadstrup Bährentz
Nordic Key Account Manager - Vet
+45 40 80 45 26
mail: pia.bahrentz@kruuse.com

Lars Dahl
Nordic Sales Manager
+358 4561 38763
mail: lars.dahl@kruuse.com

Team kundeservice

Helle Jaug
Customer Service Manager Nordic
mail: helle.jaug@kruuse.com

Tommy Bressendorff
Kundeservicekoordinator
mail: kruuse.danmark@kruuse.com

Stine Tutak
Projektkoordinator, Nordic
mail: kruuse.danmark@kruuse.com

Sanne Gertz
Kundeservicekoordinator
mail: kruuse.danmark@kruuse.com

Susanne Kristiansen 
Kundeservicekoordinator
mail: kruuse.danmark@kruuse.com

Poul Iversen
Nordic Pricing Manager
mail: kruuse.danmark@kruuse.com

KRUUSE Corporate

Tino Bendix
CEO

Mads Bonne Alkærsig
CFO

Henning Rune Carlsen
Innovation & Marketing Director

Søren Back Pedersen 
Supply Chain Director

Lars Lund
Global Sales Director

Lars Vilhelmsen
Business Director Nordics

Kristina Limbrecht
HR Director

Danny Ankjær
Sales Director EMEA & APAC